21 жовтня 2023

30 ювілей університету зібрав чимало відзнак, дипломів та почесних грамот від друзів, партнерів та керівників знакових структур регіону та країни. Але, як зазначив ректор нашого університету, доктор юридичних наук, професор Віталій Дем’янчук, приємно отримувати визнання своєї праці у рідних стінах.

Кафедра романо германської філології

Саме тому у знаковій 2307 аудиторії нашого університету відзначили титанічну працю керівного, професорсько-викладацького складу та працівників, які зробили все для того, щоб впродовж своєї історії МЕГУ нарощував темпи розвитку, бив рекорди та розширював свої кордони.

Кафедра романо германської філології

Почесні грамоти та подяки за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Рівненщини та з нагоди 30-річчя від дня заснування Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука отримали працівники, чия непересічна енергія та щоденна робота задля високого результату дає свої плоди та відкриває нові горизонти.

Кафедра романо германської філології

Вітаємо усіх причетних зі святом та прямуємо до нових вершин!