22 вересня 2021

Практична підготовка є невід'ємною складовою підготовки майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти. Студенти 2 курсу спеціальності Дошкільна освіта розпочали знайомство з майбутньою професією з навчальної  практики на базі приватного дитячого садка "BABYLAND" м. Рівне.

вихователі

Упродовж цієі практики майбутні вихователі будуть знайомитись із роботою закладу дошкільної освіти, особливостями організації освітнього процесу в ЗДО, професійною діяльністю осіб, які забезпечують функціонування ЗДО.

вихователі1

До Міжнародного дня миру студенти провели з малюками  бесіди про мир та  дружбу, подарували їм виготовлених голубів миру та жовто-блакитні повітряні кульки, які символічно випустили в небо на прогулянці, розучили з дітками мирилки.