22 вересня 2021

Із метою формування компетентності використання новітніх інформаційних технологій в освіті для науково-педагогічних працівників педагогічного факультету, які забезпечують освітні компоненти за освітньою професійною програмою рівня вищої освіти "бакалавр" спеціальності 012 "Дошкільна освіта",  у вівторок 21 вересня 2021 р.

семінар

було проведено практичний семінар. До його роботи долучився  проректор з інформаційного забезпечення та інноваційних технологій навчання університету, кандидат педагогічних наук, доцент Ясінський А. М. Завідувачем відділу інформаційних технологій бібліотеки університету Грицун Р. С. було наголошено на необхідності постійного вдосконалення своїх професійних умінь, зокрема, щодо використання сучасних засобів навчання, вміння користуватися електронними інформаційними ресурсами та представлення власних наукових наробок для широкого загалу в мережі Інтернет.

Ясінський А.М.

Зазначимо, що сьогодні університетська бібліотека ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет  імені академіка Степана Дем’янчука» безпосередньо залучена до освітнього процесу, є клієнтоорієнтованою сервісною системою та комунікаційним простором, сприяє розвитку науково-дослідної та академічної діяльності університету, його інтеграції в глобалізоване науково-освітнє та інформаційне середовище.