16 вересня 2021

Школа педагогічної майстерності відкрила свої двері викладачам Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. План роботи узгоджено на весь навчальний рік, він передбачає насичену навчальну та практичну діяльність учасників. Діяльність Школи педагогічної майстерності відкрила проректор з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти університету, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Яницька. Будучи керівником нової структури пані проректор розповіла про мету та основні цілі діяльності Школи.

Яницька

Впродовж цілого року викладачі будуть працювати над підвищенням своєї майстерності та глибше познайомляться із сучасними засобами навчання з акцентом на їх практичному застосуванні. Передача передового педагогічного досвіду та різноманітні творчі зустрічі і майстер-класи допоможуть у його засвоєнні. Також учасники познайомляться із нетрадиційними методами навчання від метрів своєї справи та зможуть обговорити творчі здобутки колег задля подальшої адаптації їх до власної педагогічної практики.

Артюшок

Перше заняття на тему «Законодавчо-нормативна база освітньої діяльності» провела завідувач центру забезпечення якості вищої освіти, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту Вікторія Артюшок. В ході роботи викладачі опрацювали ключові документи МОН України та НАЗЯВО, а також провели обговорення робочих моментів, що регулюються цими документами на основі власного практичного досвіду.

мегу22