22 вересня 2021

22 вересня 2021 року на педагогічному факультеті відбувся майстер-клас «Лепбук – сучасний засіб пізнавальної і творчої активності дошкільників та школярів», який для  студентів спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта провела випускниця педагогічного факультету, вихователька ЗДО № 17 «Вишенька» м. Рівне Максимчук Діана Андріївна.

1-0

Майбутні педагоги познайомилися із видами лепбуків, навчилися створювати макети «наколінних книг» та наповнювати їх інформацією. «Виготовлення книжки-розкладачки з кишеньками, дверцятами, віконцями, вкладками і рухливими деталями це – творчість, дослідження нового, систематизація та узагальнення знань з певної теми» – зазначила Діана Андріївна.

2-0

Студенти переконалися, що створення лепбуків – це новітній спосіб організації освітньої, пізнавальної діяльності дошкільників і молодших школярів, який допомагає краще зрозуміти та запам'ятати матеріал.