12 березня 2024

09.03.2024 року від організації «ParaFit» (USA), в приміщенні FCA SPORT CENTER, відбувся тренінг «Адаптивний фітнес. Протезування». Захід відбувся за  сприяння: FCAWESTUA, FCAUkraine та Designed to live.

Тренінг проводили:

KATIE LEATHERWOOD (USA) – СРО сертифікований протезист-ортопед, адаптивний фітнес-тренер, засновник «Designed to live»;

КРИСТИНА ТИФОНОВА – координатор «Designed to live»;

ЮРІЙ ОМЕЛЬЧУК – тренер-реабілітолог.

Новина факультету ЗФКіС

На тренінг були запрошені представники різних сфер, які з огляду на виклики сьогодення дотичні до питань відновлення травмованих військових. Саме розуміння важливості питання створило неймовірну атмосферу, що було підкріплено систематизованою та актуальною доповіддю лекторів.

На тренінгу були опрацьовані наступні питання:

Блок 1. Обізнаність про інвалідність (комунікація, етикет, заохочення);

Блок 2. Огляд протезів кінцівок (рівень ампутації, види протезів кінцівок, компоненти протезів кінцівок, оцінка придатності протеза, загальні проблеми та причини, поширені помилкові уявлення та переконання);

Блок 3.  Адаптивний фітнес ParaFit (ParaFit, оцінка та RX, міркування / запобіжні заходи, програмування, адаптація до функціональних вправ (інтерактивна), ушкодження нижніх кінцівок, ушкодження верхніх кінцівок, користувачі інвалідних візків);

Блок 4. Практичне тренерство в ParaFit (Практичний досвід, 3D-тренерство як відповідь на сучасні та майбутні виклики в тренерстві будь-якого рівня)

Новина факультету ЗФКіС

Оскільки розвиток реабілітації передбачений Нацстратегією безбар’єрності, яка реалізується в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської, наш університет завжди підтримує інноваційні соціальні проєкти. У тренінгу взяв участь декан факультету Вадим Коваль, доцент кафедри фізичної культури і спорту Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»

Новина факультету ЗФКіС