30 вересня 2021

Школа педагогічної майстерності вдруге зібрала учасників для обговорення актуальних проблем. Згідно із планом роботи зустріч мала не лише теоретичний, але й практичний характер.

Першим виступив проректор з інформаційних систем та інноваційних технологій, кандидат педагогічних наук Андрій Ясінський. Він розповів про розширення функціональних характеристик навчального контенту в системі MOODLE. Детально зупинився на нових можливостях для формування контенту та розширенні засобів формування тестів.

пр

Практичну частину зустрічі було присвячено актуальній для кожного працівника освіти методиці роботи з ORCID. Завідувач відділення інформації бібліотеки університету Руслана Грицун детально розповіла не тільки про те, що таке ORCID і для чого потрібен, але й про користь системи безпосередньо для кожного вченого. Також усі присутні змогли покроково розглянути схему реєстрації власного ORCID.