13 вересня 2021

01 вересня 2021 року на базі приватного дитячого садка BABY LAND відбулася зустріч між представниками кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти (директоркою Інституту педагогічної освіти  доц. Пагутою Т.І., завідувачкою кафедри доц. Мельничук Л.Б.) і директоркою дитячого садка BABY LAND Петрик-Щоковою І.П з метою обговорення стратегічних напрямків співпраці : окреслено форми співпраці з залученням педагогічних працівників приватного дитячого садка BABY LAND, викладачів кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти, студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» та дітей дошкільного віку. У форматі діалогу укладено договір про співпрацю, погоджено внесення змін з метою удосконалення освітньо-професійної програми підготовки фахівців спеціальності 012 «Дошкільна освіта» першого (бакалаврського) рівня.