13 грудня 2023

11-12 грудня 2023 року викладачі педагогічного факультету Лілія Мельничук, Валентина Борова та Наталія Максимчук долучилися до координаційної зустрічі-тренінгу для представників закладів освіти, що впроваджуватимуть навчальні дисципліни та спецкурси «Гра у закладах дошкільної освіти:
Новини
цілісний погляд, системний підхід», «Діяльнісний підхід у початковій школі», «Педагогіка гри у закладах дошкільної освіти», «Діяльнісне навчання у Новій українській школі» в освітньо-професійні програми за спеціальностями «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта».
Новини
Зазначений процес упровадження відбуватиметься у межах Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та «The LEGO Foundation» у відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2023 року № 1235.