15 березня 2024

Сьогодні у стінах медичної бібліотеки з директором Рівненської обласної науково - медичної бібліотеки Васюхою Людмилою Іванівною, та кандидатом біологічних наук, доцентом Боровець Оксаною Василівною, разом зі студентами 1,2-го курсів спеціальностей: 017-Фізична культура і спорт, 014.11-Середня освіта (Фізична культура) та 227-Фізична терапія,  ерготерапія факультету "Здоров'я, фізичної культури та спорту" "Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука" опановуємо технологію ефективного управління часом або тайм-менеджмент.

Новина ЗФКіС

Виявляємо хронофаги (поглиначі часу), тобто абсолютно будь-які, відволікаючі нас від основної діяльності, живі та неживі об'єкти. Оцінюємо свою здатність до самоменджменту. Аналізуємо процес формулювання  цілі, планування і розстановку пріорітетів та вчимося контролювати виконання планів.

Новина ЗФКіС

А все заради того, щоб бути успішними, не стресувати, не марнувати час, берегти і дбати про своє ментальне здоров'я. Адже за визначенням ВООЗ, ментальне здоров'я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.