31 серпня 2023

Протягом 2023 року МЕГУ разом з університетом-побратимом Bath Spa University реалізовує грант “I vote for Peace: Collaboration and Compassion in a Time of War,” координатором якого виступає педагогічний факультет.

В рамках проєкту було реалізовано ряд заходів, зокрема закупівля обладнання для освітніх потреб та оновлення Музею Миру, що функціонує на базі університету.

Бібліотека Міжнародного економіко-гуманітарного університету під керівництвом Ольги Підлужної також отримала частину обладнання в рамках проекту, а саме сучасний сканер, який так необхідний для оцифровування книг.

Бібліотека грант

Відтепер, бібліотека тепер має змогу оцифровувати перші  видання різноманітних збірників, старі підручники, книги, журнали та інші матеріали.

Таким чином бібліотека МЕГУ сприяє збереженню наукової спадщини на віки. Усі оцифровані видання будуть розміщані в університетському Репозитарію (місце розміщення за покликанням - https://dspace.megu.edu.ua:8443/jspui/handle/123456789/3346).