15 жовтня 2024

14 жовтня в ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» відбулося засідання студентської ради університету.
Для обговорення низки актуальних питань в засіданні взяли участь ректор Віталій Демʼянчук, президент університету Анатолій Дем’янчук та проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку Наталія Терновик.

Зустріч зі студентською радою

На порядку денному розглядалися основні завдання студентської ради університету на 2024-2025 навчальний рік. Зокрема, йшлося про розподіл обов’язків між членами студентської ради, відвідування занять, самоорганізованість здобувачів освіти, відповідальність за безпеку життя, засвоєння знань й отримання нових компетентностей.
Також на засіданні було обговорено питання про реалізацію творчих задумів студентів, проведення волонтерських заходів на підтримку ЗСУ та активна участь здобувачів освіти у промоції іміджевої складової університету.